Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp

Prvenstvo Hrvatske u alpskom skijanju se nastavilo u austrijskom skijalištu Kartitsch utrkama u super- veleslalomu i veleslalomu.
Dječaci i djevojčice su vozili 2 utrke veleslaloma u jako lošim vremenskim uvjetima, gdje su se za vrijeme utrke izmjenjivali kiša, snijeg, vjetar i sunce.
No, to za naše Požežane nije bio problem jer su odvezli odlične utrke i ostvarili vrhunske rezultate.
Vito Vukušić je u osvojio 6. mjesto u prvom veleslalomu, dok je drugi veleslalom završio na 10. mjestu s malim zaostatkom za pobjednikom. Tino je ostvario veliki uspjeh. Pobijedio je u prvoj utrci, dok je drugi veleslalom završio na 3. mjestu. Sljedeća utrka je finale CroSki kupa koje se održava na Sljemenu 20. ožujka, a vozi se jedna utrka veleslaloma. To je ujedno i zadnja utrka prvenstva Hrvatske te se nadamo odličnim rezultatima.

Tekst i foto: Matija Vukušić