Seniorska momčad NK Slavonija Požega započela je s pripremama za nastavak sezone. Treneri Krešimir Brkić i Ninoslav Parmaković održali su prozivku i prvi trening, na kojem se odazvao 21 igrač. Uz seniore, pripremama se priključio i veći broj juniora, dok će se tijekom zimskog pripremnog razdoblja momčadi pridružiti i nekoliko perspektivnih kadeta.
Opravdano je izostao Matej Martinović, koji će se nakon dužeg izbivanja postupno uključiti u puni trenažni proces, dok je još jedan povratnik, Josip Dupor, također započeo s treninzima i bit će dio momčadi kroz ove pripreme.
Podršku igračima i stručnom stožeru pružili su i članovi Izvršnog odbora, a prisutnima se obratio dopredsjednik kluba Elvis Arambašić, koji je u ime Uprave poželio momčadi puno uspjeha u nastavku sezone te što manje ozljeda tijekom priprema.
Više informacija o prijateljskim utakmicama i rasporedu u proljetnom dijelu sezone bit će objavljeno uskoro.





























