Ovčare upisale pobjedu protiv Slavonije, Graševina i Kutjevo sigurni

Sve tri naše ekipe ovog su vikenda bile uspješne.

Graševina je u subotu dočekala ekipu Hrvatskog dragovoljca u sklopu 1. ŽNL Požeško-slavonske te slavila rezultatom 2:1. Graševina dolazi u vodstvo preko Hrvoja Marića u 40. minuti. Gosti vraćaju stvari na početak golom Mateja Babića, no Graševina ipak dolazi do pobjede golom Deana Pavića u 79. minuti – prenosi Kutjevački.hr

Ovčare su ostvarile prvu pobjedu nakon dvogodišnje pauze protiv ekipe Slavonije iz Prekopakre u natjecanju 2. ŽNL Požeško-slavonske. Ovčare dolaze u vodstvo u 21. minuti golom Željka Gomerčića. U 38. minuti Ovčare vode 2:0, a strijelac je Zvonimir Metić. Gosti smanjuju golom Domagoja Ajmana iz kaznenog udarca u 58. minuti, no Ovčare ponovno vode dva razlike drugim golom Zvonimira Metića. Već u idućem napadu Slavonija smanjuje na 3:2 golom Josipa Horvata. Ipak, u 70. minuti Ovčare postavljaju konačnih 4:2, a strijelac je bio Ivan Sokolar za prva tri ovosezonska boda Ovčara.

Nogometaši Kutjeva ugostili su Slavonac iz Nove Kapele u 3. kolu MŽNL Brod – Požega te su slavili rezultatom 2:0. Mreže miruju sve do 44. minute kada Antunović dovodi ekipu Kutjeva u vodstvo. U drugom poluvremenu igra se otvoreno s puno kontranapada, a Kutjevo potvrđuje pobjedu lijepim pogotkom Josipa Budimira u 89. minuti.